• Odwiedziło nas: 195313 osób

Pszczółki

Jesteś tu: » Strona startowa » Pszczółki

WITAMY W NASZEJ GRUPIE!

W naszym przedszkolu jest grupa PSZCZÓŁEK,

PSZCZÓŁEK gadułek jest pełny ulek.

Te pszczółki bawią się, śmieją, psocą,

Psikusy robią z wielka ochotą.

Nad wszystkim czuwają tu większe pszczółki,

Są dla nas wszystkich jak przyjaciółki.

Gdy się bawimy wszędzie latamy,

A gdy jest obiad przy stole siadamy.

Uczymy się pilnie , bo wszyscy wiemy,

Kto się nie uczy ten ma problemy.

Grupa  PSZCZÓŁEK liczy 24 osoby , którymi opiekuje się nasza pani Justyna Derlecka. O czystość w sali dba pani Bożenka.

W naszej przedszkolnej gromadce czujemy się wspaniale, bawimy się i uczymy wytrwale. Gry, puzzle, układanki i różne malowanki cierpliwości wymagają, ale świetnie rozwijają.

W naszym ogródku przedszkolnym chętnie przebywamy i świeże powietrze noskiem wdychamy.

Nasza pani wciąż wymyśla zabawy nowe i dba o naszą edukacje, abyśmy zostali dobrze przygotowani do szkoły.

Dnia 13.11.2015 roku grupa „Pszczółki” skorzystała z zaproszenia p. dyrektor Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Skaryszewie i wzięła udział w „Bajkowym Poranku”. Dzieci oglądały bajki z serii „Miś Uszatek”. Bardzo im się one podobały.

Pracownicy i p. dyrektor MGBP zaprosili nas na kolejną wizytę w grudniu.

Poranki te mają na celu zachęcanie dzieci do oglądania bajek, w których są propagowane pozytywne wartości.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2015"

Megamatma