• Odwiedziło nas: 209938 osób
  • Do końca roku: 65 dni
  • Do wakacji: 243 dni
Czwartek, 2016-10-27
Imieniny:
Iwony, Noemi

Pszczółki

Jesteś tu: » Strona startowa » Pszczółki

WITAMY W NASZEJ GRUPIE!


 

 

 

 

    

        Jesteśmy "Pszczółki" grupa VII w naszym Przedszkolu 3 - 4 letnich dziewczynek i chłopców, które uczęszczają do przedszkola pierwszy rok. Podoba nam się nazwa naszej grupy. W czasie 5 - godzinnego pobytu w przedszkolu opiekę nad nami sprawują nauczycielki p. Jolanta Iwanicka i p. dyr Jadwiga Dróżdż. O naszą salę dba pani Ewa Całuń.

       Na początku niektórzy z nas byli smutni z powodu rozłąki z rodzicami, ale po jakimś czasie przyzwyczailiśmy się do spędzania czasu w przedszkolu. Bardzo dobrze czujemy się w naszej sali, która jest kolorowa, pełna zabawek, gier i układanek. Lubimy zajęcia i zabawy z naszymi Paniami, podczas których mamy możliwość poznać wiedzę z różnych dziedzin. Poznaliśmy już zasady bezpiecznego i kulturalnego zachowania się w nasej sali. Wspólnie z Panią napisaliśmy nasz grupowy kontrakt - staramy się przestrzegać naszych umów ale nie zawsze nam to wychodzi. Uczyliśmy się również o ruchu drogowym. Uwielbiamy tańczyć, śpiewać, bawić się zabawkami.

       Jesteśmy szczęśliwi że możemy uczęszczać do przedszkola, przed nami jeszcze kilka miesięcy nauki i zabawy, ale przede wszystkim "Pasowanie na Przedszkolaka".

"Wasze Pszczółki"

 

 

 

 

 

 
 

            

 

Galerie